הפקת אירועים בטבע

 

מעוניינים להבטיח לעצמכם אירוע טבע מדוגם ומוצלח? הזמינו קייטרינג לאירועים בטבע ותיהנו מכל היתרונות:

הפקת אירועים מקצועית ורווית ניסיון.

שירות קייטרינג מהמובילים בישראל, על בסיס מאכלי בוטיק.

הגשת מזון ושמירתו באסטרטגיות המיטביות עבור האירוע שלכם.

כשאתם מזמינים קייטרינג לאירועים בטבע אתם מבטיחים לעצמכם את אחד מאירועי היוקרה הטובים שהיו לכם. אנו משרתים בשגרה לקוחות שמתחתנים, עורכים בר ובת מצווה ועורכים אירועי חברה וכנסי ענק. על כן, אנו בנויים לשרת גם באירועים קטנים ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר לטובץ היזמים והאורחים כאחד.

פסטיבלים בטבע

אם אתם מתכננים פסטיבלים המוניים בטבע, אנחנו נשמח לשרתכם. אנו נסייע לכם לתכנן את מבנה האירוע, ולמקם את מגשי הכיבוד שלנו במקומות הנכונים, להגיש את המזון ולשרת את האורחים נאמנה לכל אורך הסילבוס.

ימי הולדת ואירועי מצווה בטבע

אם החלטתם לצ'פר את הילדים והילדות שלכם באירוע מקורי בטבע, אנו נשמח להיות חברת הקייטרינג וההפקות שלכם. יש לנו ניסיו רב בארגון אירועים משפחתיים בטבע, ואנו נעשה זאת גם עבורכם בנפש חפצה. אנו נדאג למקם את מגשי המזון במקומות האסטרטגיים ולספק לכם את התפריטים אשר הזמנתם על פי סדר המנות: מתאבנים, מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים.

טקסי אירוסין בטבע

אם הזמנתם רק את החבר הקרוב ואת בת או בן הזוג, אנו נהיה שם בשבילכם. אנו נדאג לעבות את האירוע במגוון הערוצים להפיכתו לחגיגי ובלתי נשכח, נשלב תכנים אומנותיים כיד הדמיון הטובה, וכמובן נכבד אתכם במיטב המאכלים של הקייטרינג שלנו.

אירועי חברה בטבע

האירועים הגדולים באמת אשר נחגגים בטבע. לאירועים כאלו מזמינים אותנו ונהנים מתפעול מלא של האירוע מבחינה לוגיסטית, ומחלוקת מזון חכמה לכל אורח ואורחת. באירועי החברה ניתן להתנהל באמצעות שירות מלצרים על בסיס שולחנות או פופים לישיבה בחיק הטבע לבחירתכם, או שניתן לספק לכם הגשה עצמית, כשאנו מספקים את הקונטיינרים והמדפים בלבד. ניתן גם להציב השגחה של נציג מטעמנו בחלוקת המזון כאשר מדובר בפריטים מוגבלים אשר ידוע כי ההקצעה שלהם היא 1-2 מנות לסועד. 

חוויה בטעמים – הפקת אירועים בטבע

אם החלטתם לסגור את האירוע הבא בטבע, "חוויה בטעמים" ישמחו להיות חברת ההפקות שלכם. לחברה ניסיון רב שנים בתחום הפקות אירועים מיוחדים לרבות חתונות מיוחדות בטבע ועוד מכוון רחב של אירועים מכל הסוגים.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל חוויה בטעמים בנושא קייטרינג לאירועים בטבע!

 

 

הפקות אירועים בטבע